• ארז אלבו

3 שיטות לייצר פה לאוזן בעסק שלכם

עודכן ב: 14 פבר 2019

איך לגרום לזה שאנשים ידברו עליכם?

פה לאוזן

בעלי עסקים קטנים חושבים שפה לאוזן זה משהו שקורה מעצמו, אבל מסתבר שיש כמה שיטות בדוקות שמייצרות פה לאוזן מהר מאוד

#bloggingtips #wordofmouth

פה לאוזן היא שיטת השיווק המועדפת על כולם- היא לא עולה כסף; והלידים שמגיעים בצורה זאת הם הטובים ביותר. הנה 3 שיטות לייצר פה לאוזן:

1. שתפו את הידע שלכם - רבים מאיתנו חוששים לשתף את הידע שלנו, פן המתחרים ייחשפו אליו או שהלקוחות יחליטו לעשות את הכל לבד מבלי לקנות את השירות שלנו. אבל מסתבר שזה לא עובד ככה, ודווקא כשאתם חושפים את (רוב) מה שאתם יודעים, לקוחות פוטנציאליים רואים את זה וחושבים - "הוא יודע על מה הוא מדבר, אני אפנה אליו".

2. נוכחות מתמדת ברשתות החברתיות -על כל בעל עסק לבחור לפחות רשת חברתית אחת (עדיפות ל- 2-3) ולהיות נוכח בה באופן תדיר וקבוע: גם ברמת הקריאה וגם ברמת התגובות. למשל: אם יש פוסט שמחפש איש מקצוע בדיוק כמוכם - תדאגו שלקוחות וחברים ייכנסו וימליצו עליכם בתגובה. תבדקו אותי, זה עובד.

3. תחביבים והתנדבויות - בסופו של דבר, מי שממליץ עלינו זה חברים ומכרים שמכירים את העסק שלנו. לעתים קרובות, הלידים הכי טובים מגיעים דווקא מחברי "מעגל שני" ולאו דווקא מהחברים הכי טובים שלכם. מדובר באנשים שפוגשים בגן של הילד, בפילאטיס, בכדורגל או בהתנדבות. במקומות אלה, גם כשאתם מספרים מה אתם עושים ואילו לקוחות אתם מחפשים, לא חושדים בכם, ואפילו רוצים מאוד לפרגן לכם.


16 צפיות1 תגובות